KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12572079
nr 1257 2079
Einar Nerman
(1888-1983), Sverige
Blandteknik, Tummelisa mullvad, signerad. 21x20
Utrop:
700 kr
Såld:
900 kr
måndag 27 maj 2019
kl 18:42:45
450 kr
500 kr
600 kr
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
Einar Nerman
Läs mer om Einar Nerman